Angajam asistent marketing grafician/dtp

Cerințe:

- Cunoștințe solide și experiență în utilizarea programelor de grafică (Corel Draw, Photo Shop);

- Atenție la detalii;

- Creativitate, deschidere spre nou;

- Originalitate în abordarea proiectelor;

- Amabilitate, răbdare și abilități de comunicare;

- Rapiditate și organizare eficientă a lucrului;

- Energie, responsabilitate;

- Capacitate de a respecta termene limită.

Responsabilități:

- Crearea de la zero, procesarea și prelucrarea graficii pentru materialele grafice publicitare

Unilift grafician

(cataloage, flyere, pliante, broșuri, ad-uri electronice etc.) pe baza informațiilor despre conținut primite;

- Realizarea machetelor grafice ce conţin logo, texte, ilustraţii, fotografii pentru tipografie, care să corespundă din punct de vedere tehnic şi să fie adecvate planului de promovare;

- Pregătirea materialelor pentru producţie conform identităţii de brand;

- Parte din departamentul de marketing și implicare în desfașurarea activităților specifice departamentului.

Beneficii

- Parte dintr-o echipă tânără și dinamică;

- Computer performant;

- Salariu motivant, pe măsura implicării și a rezultatelor obținute.

Prezentarea firmei

Unilift este o companie în dezvoltare care activează pe piața echipamentelor industriale, adresându-se în exclusivitate B2B.
Vânzător a peste 70 de branduri europene, pe piața românească Unilift se poziționează ca un furnizor de echipamente și soluții profesionale care pot fi adaptate oricăror nevoi.

Așteptăm CV-urile pe adresele: office@unilift.ro sau bruma@unilift.ro.