Angajam Operator, mentenanta, Shop-Online

Candidatul ideal:

- Studii superioare

- Cunoștințe limba engleză nivel mediu/avansat

- Cunoștințe avansate a pachetului Microsoft Office

- Bune abilități de comunicare

- Cunostine si experienta in creere, editare grafica

- Abilități de negociere

- Dorința de a învăța lucruri noi

- Deschis(ă) la provocările profesionale

- Spirit de echipă

- Gândire analitică

- Experiență in vânzări constituie un avantaj

Descrierea jobului:

- Vânzări prin email, promovare de produse și servicii.

- Angajatul preia comenzile şi cerinţele clientului, răspunde la întrebările/solicitările telefonice, rezolvă problemele apărute.

- Ofertare către clienți noi și existenți și alegerea produsului în funcție de nevoia acestora.

- Prospectare a pieții și contactarea continuă a clienților noi.

- Editare si introducere date pe WebSite

- Editare grafica

Beneficii:

- Traininguri

- Bonusuri de performanță în funcție de implicare și rezultate

- Posibilitatea de a face parte dintr-o industrie dinamică și plină de oportunități

Prezentarea firmei:

Unilift este o companie în dezvoltare care activează pe piața echipamentelor industriale, adresându-se în exclusivitate B2B.
Vânzător a peste 60 de branduri europene, pe piața românească Unilift se poziționează ca un furnizor de echipamente și soluții profesionale care pot fi adaptate oricăror nevoi.

Așteptăm CV-urile pe adresa de e-mail bruma@unilift.ro sau la showroomul nostru!

Adresa showroom Unilift: str. Calea Trotușului, nr. 279, la ieșirea din Comănești spre Dărmănești.