0.00 lei

In stock

Acest produs este în stoc și poate fi comandat direct de pe Magazinul Unilift Serv.

COMANDĂ DIRECT DIN MAGAZIN
Compara produsul
SKU: HERBALHANDSANITIZER Categorii: ,

Solutie dezinfectanta pentru maini

Solutie dezinfectanta Herbal Hand Sanitizer BactaKleen pentru mainilor. Potrivita pentru a elimina 99.99% din bacteriile si germeni aflati pe maini.

Solutia este 100% din extracte naturale din plante, speciala pentru copii si femeile insarcinate.

!! Nu contine substante chimice sau alcool.

Ingredientele active :

• uleiul de arbore de ceai
  • extract de frunze de aloe
  • ulei esential de lime

Aceste ingrediente care sunt toate dovedite a ucide bacteriile, virusurile și ciupercile de pe suprafata mainilor.

Beneficiile solutiei dezinfectante pentru maini Herbal Hand Sanitizer:

• non-toxica
  • Non-lipicioasa, non-uleioasa
  • Uscare rapidă
  • Parfum natural de ulei de arbore de ceai
  • Fara alcool
  • Nu usuca pielea
  • Neinflamabil
  • Hipoalergenice
  • Ideala pentru folosire indelungata

Este potrivit pentru diferite domenii de activitate

• institutiilor de invatamant
  • scoli, licee
  • universitati
  • spatii comerciale
  • mall-uri
  • restaurante
  • cafenele
  • spatii de prelucrare a alimetelor, etc.

Utilizand aceasta solutie va veti mentine in permanenta mainile curate si dezinfectate, lipsite de germeni si bacterii.

Pentru mai multe informatii referitoare la produsele profesionale marca BactaKleen, echipa Unilift va sta la dispozitie in selectarea produselor potrivite cerintelor si nevoilor dumneavoastra.

0/5 (0 Reviews)

Informații suplimentare

Brand

Adauga primul o recenzie pentru “Solutie dezinfectanta pentru maini din extracte naturale 50 ml | Herbal Hand Sanitizer | BactaKleen”

Recenzii

Nu exista inca recenzii adaugate

X X

Solutie dezinfectanta pentru maini

Nu ai găsit încă produsul dorit sau ai nevoie de o oferta personalizată?

Completează formularul de mai jos și îți vom oferi Consultanță gratuită în alegerea celor mai bune soluții.